جام جم آنلاین: دو فرد كه با پوشیدن لباس نظامی و درچه سرهنگی و ستوان سومی وارد منزلی در منطقه 8 شده بودند ‏ ، با اطلاع به موقع شاكی به پلیس 110 به دام افتادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ  دوم محمد نیازی سرپرست كلانتری 106 نامجو امروز گفت: روز گذشته دو فرد ملبس با لباس نظامی پلنگی یكی با درجه ستوان سومی و دیگری  با درجه سرهنگی  به منزلی یكی از اهالی حوزه كلانتری 106 نامجو مراجعه  و با معرفی خود به عنوان مامور اطلاعات قصد تفتیش خانه را داشتند اما از آنجا كه صاحب خانه در شهرستان بود ،این موضوع به فردا یعنی امروز 24 بهمن ماه موكول می شود.

سرپرست كلانتری 106 نامجو ادامه داد:در این میان فرزندان شاكی پرونده  با پدرشان در شهرستان تماس گرفته و موضوع را به وی اطلاع می دهند و امروز ظهر كه هر دو مامور قلابی   به منزل شاكی مراجعه میكنند ‏ ، در بدو ملاقات متوجه قلابی بودن ماموران قلابی می شود ، به بهانه ای هردو را در راهرو منزل خود نگه داشته و سریعا موضوع را به پلیس 110 اطلاع می دهد.

سرهنگ  محمد نیازی بیان داشت : ماموران كلانتری به محض دریافت خبر سریعا به محل اعزام و هر دو متهم را دستگیر كردند.

نیازی با تاكید به اینكه هر دو مامور قلابی آشنایی  كاملی با لباس و علایم نظامی  نداشته ، گفت: هر دو متهم با تركیبی از علایم و رسته های نیروی انتظامی ، ارتش ‏  بسیج و اطلاعات به منزل شاكی مراجعه كرده بودند و كمتر شهروندی است كه به محض رویارویی با اینگونه تیپ ها متوجه قلابی بودن آنها نشود.

این مقام ارشد كلانتری با اشاره به اینكه  هر دو مامور قلابی در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف كردند‏ ، تصریح كرد: در حال حاضر پرونده ای در این زمینه تشكیل و هر دو متهم جهت  سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شدند.

سرهنگ  دوم محمد نیازی سرپرست كلانتری 106 نامجو در پایان ضمن هشدار به شهروندان ، خاطر نشان كرد : هر موقع افرادی به منازلتان مراجعه كردند ابتدا كارت شناسایی و سپس حكم ماموریت را آنها مطالبه كنید و هرگونه موارد مشكوك را سریعا به پلیس 110 اطلاع بدهید